İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Uyuyamıyorum

Merhaba ben üniversite ogrencisiyim şuan kurs gördüğüm için ailemden ayrı okuduğum şehirdeyim. Son 1-2 haftadır sabahlara kadar Oturuyorum sanki zorla uyumasam uykum gelmiyor. Uyuduğum zamansa uyanırken zorluk çekiyorum bu sefer kalkasım gelmiyor. Dışarı çıkmak içimden gelmiyor. Kursa giderken bile yatağımdan zor kalkiyorum. Tüm gün yatmak istiyorum.Bazen çok enerjik oluyorum bazense ağlamaklı. Ani duygu değişimlerim var. Başım sıklıkla ağrıyor.
Tarih : 15.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Uyku problemleri için bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum, bunun nedenini anlamak için daha detaylı bilgiye ihtiyacımız var. Sonrasında birkaç teknik denenebilir, buna rağmen geçmezse sizi bir psikiyatriye yönlendirebiliriz. Fakat ilk önce bizleri aramanızı tavsiye ediyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi