İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

üzüntü

biraz karmaşık ama ancak bu şekilde ifade edebiliyorum, sanki bir sıvı gibi, çok sık olmasa da acının içime aktığını hissediyorum. derin bir üzüntü yaşıyorum. geçmişteki yaşanmış şeyler örneğin. sorun şuki artık bunu yaşamak istemiyorum bu akan acıyı istemiyorum. ne yaparsam durur?
Tarih : 07.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Derin bir üzüntü yaşadığınızı belirtmişsiniz. Hayatımızın bazı dönemlerinde olumsuz şeylerle karşılaşabiliyoruz. Acılarımız her zaman olacak ama baş edebilmek ve hayata devam edebilmek çok önemli diye düşünüyorum. Bu konuda bizlerle acılarınızı paylaşmanızı ve kendi baş etme yöntemlerinizi paylaşmanızı önerebilirim. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi