İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Varlığım yük geliyor ölmek istiyorum ama ölümden çok korkuyorum

19 yaşındayım göreceli mutlu bir ailem neredeyse her istediğime kavuşabildiğim bir hayatım var ama ölüyorum her geçen gün içten içe ölüyorum aileme arkadaşlarıma zarar verdiğimi hissediyorum kendimle anlaşamıyorum kendimi kusmak istiyorum içimde milyonlarca kişi barınıyormuş gibi hissediyorum hepsi ayrı ayrı konuşuyor kimseyi susturamıyorum uyumak istiyorum günlerce aylarca yıllarca varlığımı yok etmek istiyorum kimseyi görmek duymak istemiyorum sanki kiminle konuşsam kafama bir ses daha ekleniyormuş gibi hissediyorum uyumak yok olmak istiyorum yaşamaktan da ölmekten de çok korkuyorum ne yapmalıyım bilmiyorum psikiyatriste gittiğimde ilaç yazıp gönderiyor annem ilaç almamı istemiyor psikologlara istediğim gibi anlatabildiğimi hissedemiyorum bana kimse yardım edemeyecekmiş gibi geliyor ama lütfen yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum
Tarih : 04.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu düşünceleriniz sürekli mi oluyor, veya bunları tetikleyen bir neden veya nedenler var mı? Tam olarak hikayenizi bilmediğim ve düşüncelerinizin temasını anlayamadığım için bir uzmandan destek almanızı öneriyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi