İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yalnız hissediyorum

Yaşım 19 kızım ve uzun bir süredir böyleyim içimde sürekli kaygı mutsuzluk memnun olmama evde boğulmuş bunalmış hissediyorum başıma hep kötü bir şey gelecekmiş gibi hissediyorum insanlara ne kadar iyi davransam gidiyorlar hep yalnız kalacakmışım gibi hissediyorum psikolojim çok bozuk buna eminim. Geceleri hiç uyuyamıyorum, sabahlara kadar beynimin içinde hep düşünceler var. Ben ne yapacağım, kötüyüm nasıl iyi olacağım. Nefes alamıyorum, kendimden nefret ediyorum bu şekilde kendime zarar verdiğim için aşırı kötüyüm. Lütfen bana yardım edin, içimde çok kötü şeyler yaşıyorum. Hayattan ne zevk alıyorum, ne bir beklentim var. Boşa yaşıyormuşum gibi her şey kötü geliyor bana. Ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim sürekli ağlıyorum artık yemek bile yemiyorum birilerine ihtiyaç duyuyorum ama hayatıma biri girdiğinde de mutlu olamıyorum o insan yüzünden daha kötü oluyor kendimi ona bağımlı gibi hissediyorum o giderse mahvolacakmışım gibi kendime hiç değer vermiyorum veremiyorum yada elimden hiçbir şey gelmiyor
Tarih : 29.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz veya seviyorsunuz? Bunu hiç düşündünüz mü? Her zaman mutlu olmak için bir sebep vardır, öncelik olarak yaşadığınız, sağlıklı olduğunuz için mutlu olmalısınız. Mutsuzluğu kendimiz yarattığımız gibi mutluluğu da kendimiz inşa edebiliriz. Öncelikli olarak başkalarını değil, kendinizi mutlu etmeyi öğrenmelisiniz. Kendi başınıza, yalnız bir şekilde mutlu olabildiğiniz zaman bir şeyleri size daha fazla keyif verdiğini göreceksiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi