İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yürütemedigim evlilik

Merhaba ben 4 yıllık evliyim şuan 22 yaşındayım evliliğim birini unutmak için oldu evlendim hemen gebe kaldım dünyaya getirmek istemedim baskı yaptılar şuan oğlum var iki yaşında eşimin bir çok kez hatalarını gördüm hep sustum madde kullanan sürekli evden gitmemi söyleyen biri sosyal paylaşım hesabı açıp yeni heyecanlar istediğini yazmış hiç birsey demedim oğlum için susuyorum ailem bosanmam konusunda baskı yapıyor çocuğuna bakamayiz sabret diyerek bir çok kez şiddete magruz kaldım annemin yanında bile darp edildim artik bana bu evlilik ağir geliyor bekarligimida çok özledim birileriyle konuşmam yada birini sevmem hatami olur kendimi çok kisitliyorum annesin sen yapma öyle diyerek vicdan yapıyorum ne yapmaliyim ben
Tarih : 21.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Detaylı bir şekilde hikayenizi öğrenip yardımcı olabilmek için bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Fakat burada aileniz destek vermiyorsa şu an ani bir karar almadan uzaktan eğitim veya herhangi bir şekilde kendinizi geliştirmeniz ve ayaklarınız üstünde bir şekilde durmanız sizin ve evladınız için önemli. Bunu ne kadar başarırsanız kendinize olan güven artıcaktır ve ondan sonra hayalleriniz ne ise o konuda alacağınız kararlar size bağlı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi