İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

En iyi yoga eğitmenleriyle online yoga yapın

Yoga eğitmeninizi seçin, online derslere başlayın, daha fazla motivasyon için psikologlar size destek olsun.

  • 69 TL'den başlayan fiyatlar
  • Tam motivasyon için psikolog desteği
  • 69 TL'den başlayan fiyatlar
  • Tam motivasyon için psikolog desteği

Yoga Eğitimi - Paket & Fiyatlar

Tek Seans

69

  • Eğitmenle 50 dakikalık birebir online yoga yapın.
  • Ders başlangıcında meditasyon yaparak rahatlayın.

12 Derslik Paket

950

  • Eğitmenle 50 dakikalık birebir online yoga yapın.
  • Ders başlangıcında meditasyon yaparak rahatlayın.
  • Bu paketle 80 lira daha az ödeyin.
Online Yoga Eğitmenleri
Sizin için en doğru yoga eğitmenleri aşağıda listeledik
psikolog Aysun Cengiz
Çevrimiçi
Aysun Cengiz
Eğitmen Hakkında
Merhaba ben Aysun Cengiz. Yaşam yolculuğumda farklı öğretilerle yol alırken yoga ile yolum kesişti. Ardından bu yolda daha da derinleşmek için Yoga Alliance tarafından verilen Uluslararası Yoga Eğitmenlik Eğitimini tamamladım. Yoganın ruhsal, zihinsel ve bedensel olarak iyileştirici ve birleştirici gücüyle deneyimlediğim şifayı, Temel Yoga’nın yanında Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga ekolleri ile bireyin ihtiyacına uygun şekilde, ona fayda sağlamasında rehberlik ediyorum. Bunun yanı sıra bu kadim öğretileri düzenlediğim kamp ve inziva programları ile daha büyük kitlelere ulaştırmak tutkusuyla yola devam ediyorum.
psikolog Afet Orşin Coşkun
Çevrimiçi
Afet Orşin Coşkun
Eğitmen Hakkında
2017 yılından itibaren almış olduğum çeşitli yoga eğitimleri ile ilham veren yolculuğuma devam etmekteyim. Yoganın iyileştirici ve dönüştürücü etkisi ile bireyin ya da grubun ihtiyaçlarına uygun dersler vermekteyim. Aldığım eğitimler; 1.Kademe yardımcı antrenör yoga -HİS, 200 Saat Temel Yoga Uzmanlaşma Eğitimi, Aero Yoga, Elementler-Meridyenler-Thai Yoga Atölyesi, Fonksiyonel Anatomi, Dolaşım Sistemleri- Anatomi, Fibromiyalji için Terapötik Odaklı Medikal Yoga, Yoga Terapi, Restoratif Yoga, İleri Seviye Yoga Eğitimi, Nefes ve Meditasyon Atölye Çalışması, Hormon Yoga Terapi Atölye Çalışması. Aynı zamanda Hatha Yoga, Yoga Terapi, Hamile Yogası, Sandalye Yogası, Restoratif Yoga, Nefes ve Meditasyon dersleri vermekteyim.
psikolog Yeşim Özkan
Çevrimiçi
Yeşim Özkan
Eğitmen Hakkında
Merhaba ben Yeşim Özkan. 1979 yılında Ankara’da doğdum. Çocukluk yıllarımda bale ve modern dans ile yoğun olarak ilgilendim. 8 sene bale eğitimim ardından Modern dans ve Latin danslarına ilgi duydum ve çeşitli koreografilerde yer aldım. Omurga sağlığı üzerine yoga çalışmaları eğitimim ardından; Prenatal Yoga Uzmanlığı, RYT 200 YogaŞala Temel Uzmanlaşma, Yin Yoga Uzmanlaşma ve RYT 500 İleri Seviye Yoga Uzmanlığı programlarımı tamamladım. Şu an Temel Yoga, Yapılandırıcı Yoga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Yin Yoga ve Hamile Yoga dersleri vermekteyim.
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan ya da ücretsiz hesap açtıktan sonra yoga eğitmeninizi seçin.
2
Ödemenizi gerçekleştirin.
256 Bit SSL ile korunan güvenli sayfamızda kredi kartı ya da banka kartınla ödemenizi yapın
3
Yoga dersinize başlayın
Bir dakika içinde seçtiğiniz uzmanla görüntülü olarak online yogaya başlayın. İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Ödemelerimi kredi kartıyla yapabilir miyim?
Evet, seans ödemelerinizi kredi kartlarınızla gerçekleştirebilirsiniz.
Haftada kaç kez yoga yapmalıyım?
İhtiyaç duyduğunuz sıklıkla yoga yapmanız sizin için en iyisi olacaktır. Elbette haftanın her günü yoga yapabilirsiniz. Ancak yoganın ilkelerinden birinin doğruluk ve başkalarına karşı dürüst olmak olduğunu unutmayın. Hayatınızda, halihazırda sahip olduğunuzdan daha fazla yogaya zaman ayıramadığınız bir dönemdeyseniz, bunu kabul edin ve kendinize en uygun seans düzenini oluşturun.
Online yoga benim için uygun mu?
Yoga pratiklerinin fiziksel ve zihinsel olarak rahatsızlığı olan ve doktor kontrolünde tedavi süreci devam eden, yeni doğum yapmış, yakın zamanda ameliyat geçirmiş ya da yüksek ateş gibi rahatsızlığı olan kişilerce uygulanmasını önermiyoruz. Bu durumlar haricinde, yoga, uygulanırken yalnızca fiziksel değil zihinsel faydalarından da yararlanıldığı için her durumda uygulanabilir.
Online yoga hizmetini nasıl alabilirim?
Psikologofisi.com adresinden üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra eğitmeninizi seçerek, anında veya randevulu seansınızı belirleyebilirsiniz.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine
Zihin, beden ve ruhun birleşmesine giden bu yolculukta uzman yoga eğitmeni ile kendinizi keşfetmeye hazır olun!

Yoga ile zihinsel karmaşayı azaltarak yaşamınızda denge sağlayın. Psikologofisi.com olarak mental sağlığa çok boyutlu yaklaşarak, alanında uzman yoga eğitmenlerimiz ile online yoga eğitimi sunuyoruz. Özgün, profesyonel, ilgili ve güvenilir olmaya değer veriyoruz. Size kendinizi daha iyi hissetmenize, daha fazla enerjiye sahip olmanıza yardımcı olacak rehberliği sağlayabilmek istiyoruz.

Nefes ile hareketin birleştiği fiziksel ve zihinsel bir uygulama olan yoganın; stresi azaltma, vücuttaki oksijen akışını arttırma, gelişmiş zihinsel ve fiziksel denge gibi birçok faydalarını deneyimleyin. Yoga hareketleri ile fiziksel duruşunuzu iyileştirin, daha esnek bir vücut ile yaşamınızdaki stresi azaltın. Düzenli bir yoga pratiği, kişinin depresyon veya anksiyete düzeylerini de iyileştirme potansiyeline sahiptir.

Tamamı özel olarak tasarlanmış platformumuzda uzman yoga eğitmenleri ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler, güvenliği sağlanmış ve kişiye özel olarak açılmış oturumlar ile sağlanıyor. Birebir gerçekleştireceğiniz oturumlara sadece bir dakikada hazır olabilirsiniz.

Platformumuzda yoga eğitmeni olmak ister misiniz?
Türkiye'nin en büyük online terapi platformunda uzman profilinizi açın.