İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

2011 Ege Üniversitesi mezunuyum. 9 yıllık klinik tecrübem bulunmaktadır. OKB, Panik Atak, Depresyon, Şema Terapi, BDT, Eklektik Yaklaşım, Bağımlılık, Borderline, Bipolar, Aile-Çift Terapisi, Çocuk-Ergen, Cinsel Terapi, DEHB, Lgbtiq+, Kişilik Testi

Eğitimleri

EGE ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

OKB, Depresyon, Travma, Bipolar, Aile-Çift Terapisi, Çocuk- Ergen, Cinsel Terapi, Şema Terapi, Lgbtiq+ (Psk. Esra Ergül - LGBT uyum sürecinde.)

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
11.10.2020
Isinde gayet basarili birisi Artun bey. Ben kendisinin danisani olarak cok memnunum. Terapi almak isteyen arkadaslarada tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
14.10.2020
Uzun süredir kendisinden terapi alıyorum. Bir çok psikolog denedim ama Artun bey gibisini bulamadım. Iyi ki Artun beyle karşılaşmışım. Renkli kişiliği ile ruhunuza iyi geleceğine eminim. Beni öyle bir bunalımın içinden aldı, çıkardı ki. Asla farkında olmadığım bir çok olumlu ve olumsuz özelliğimi farketmeme yardımcı oldu. Kesinlikle tercih edin.
Anonim Kullanıcı
18.10.2020
Ben yaklaşık 3 aydır Artun Bey’den terapi alıyorum. İlk aradığımda kaybolmuş, sıkışmış ve mutsuz olan beni aydınlattı ve iyileştirdi... Hem neşeli ve enerjik oluşu hemde dostane ve sevgi dolu tavrı ile gerçekten muhteşem bir psikolog harika bir terapist 😊 iyi var kendileri ✌🏻😉
Anonim Kullanıcı
19.10.2020
Artun bey alanında cok ıyı olmasının yanında samimi, huzur veren ve insanlara enerji veren biri.terapi aldıktan sonra kendimi mutlu ve huzurlu hissediyorum. Oyle guzel Bı enerjisi varkı insana huzur veriyor. Oyle Bı zamanda cıktı ki karsıma, yol gosterdı, çozum.urettı. Su anki durumumu artun beye borçluyum. Iyıkı varsınız🤗
Anonim Kullanıcı
19.10.2020
Arkadaş gibidir, aileden biri gibidi, dert ortağın olur zamanla. Çok konuşmaz ama söylediği bir iki cümle ile düşündürür, sorgulatır. 6 ay oldu, iyi ki varsın Artun. Seviyorum seni. Seninle birlikte çok güzel şeyler başardık, iyi, kötü günlerimin tanığıdır kendisi.
Anonim Kullanıcı
20.10.2020
Artun beyden 2 aydır terapi seansı almaktayım olaylara cok daha objektif bakmami ve kendimi daha iyi anlamamı sağladı bakış açım giderek pozitiflesiyor çok memnunum teşekkürler Artun Bey 🙏🌞
Anonim Kullanıcı
22.10.2020
Artun Bey’in ilgisi, samimiyeti o kadar güzel ki asla çekinmiyorsunuz kendinizi anlatmaktan. Yaklaşık 6 aydır terapi alıyorum kendisinden. Çok sancılı bir dönemimde başladık terapiye ve gerçekten normalde çok daha uzun sürede atlatacağım sıkıntıyı onun katkılarıyla kısa bir sürede atlattım. En önemlisi de bu süre içerisinde birçok şey kattı bana ve birçok şeyi farketmemi sağladı. En kötü anımda bile konuşurken keyif aldım, o kadar güzel bir enerjiye sahip 😊 Kesinliklee öneririim! 🤗 🤗
Anonim Kullanıcı
23.10.2020
Size karşı arkadaşça yaklaşımını ilk saniyelerde hissedebilirsiniz. Samimiyeti ve sizi içtenlikle dinlemesi çok önemli. Kendinizi ve sorunlarınızı rahatlıkla aktarabileceğiniz ve çözüm yollarına odaklı birisi. Teşekkür ediyorum :)
Anonim Kullanıcı
26.10.2020
Artun bey ile yaklaşık 7 aydır,ailece ve bireysel olarak online terapi almaktayız. Hepimizin yaşına inip çıkarak, profesyonelliğine ailemizden biri olmayı katarak, nazik, duyarlı, sevecen davranışları ve bilgisiyle gönlümüzü fethetmiştir. Kendisine samimiyeti ve empatisinden dolayı teşekkür ederiz. Çok az uzman, bilgisini, indirgeyerek her yaşa uygun davranmayı becerir. 🍀💕🙏
Anonim Kullanıcı
29.10.2020
Artun Beyin iletişimi ve profesyonel yaklaşımı kendim adına başladığım terapi sürecimi ailemizin danışmanlığına dönüştürdü.Bizlere katkıları yaşam kalitemizi arttırdı.Gönülden teşekkürler...Ailemizin psikoloğu Artun Beyi kesinlikle tavsiye ederim.
Anonim Kullanıcı
02.11.2020
Artun beyden yaklaşık 7-8 aydır terapi almaktayım. Daha önce iki ayrı psikolog deneyimi olan biri olarak Artun beyden son derece memnun kaldım. Terapiler sayesinde kaygı gibi birçok sorunumu aştım ve aşmaya da devam ediyorum. Hayat kalitem gerçekten arttı bu süreçte. Artun beyden terapi almak kesinlikle kendinize yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olacaktır.
Anonim Kullanıcı
03.11.2020
Deneyimlerini çok iyi kullanarak kişisel gelişimime katkı sağlayan sevgili danışmanıma çok teşekkür ediyorum. Belki ihtiyacınız olan hayat koçudur Artun Bey. Bende farklı düşünceler uyandırdı. Olumlu bir farkındalık kazandım. Seanslarınızın sizlere faydalı olmasını diliyorum.
Anonim Kullanıcı
06.11.2020
artun beyi tanıdığıma ve ona danıştığıma gerçekten çok memnunum ve onunla devam edeceğim, çok ilgili içten ve samimi hissettirmesiyle, insanı iyi hissettiriyor
Anonim Kullanıcı
06.11.2020
Artun Bey ile aramızda kurulan güven bağı sayesinde kendimi çekinmeden rahatlıkla açabiliyorum. Hayatıma farklı bir pencereden bakıp, olumlu değişimlerin yaşandığı bir terapi süreci içerisindeyim. Kendimi oldukça anlaşılmış ve rahatlamış hissediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş ve buradayım! Teşekkür ederim :)
Anonim Kullanıcı
10.11.2020
Artun Bey ile tanıştığım ve ondan terapi aldığım için çok şanslı ve mutlu hissediyorum kendimi. Terapi esnasında psikologla değil de arkadaşımla konuşuyormuşum gibi. Olaylara ve hayata bakış açım değişti sayesinde :) Güvenle Artun Bey'i tercih edebilirsiniz:)
Anonim Kullanıcı
10.11.2020
O kadar mükemmel kii♡ ilk defa bir terapiye katıldım. İlk seansta uzun zamandır geçmeyen baş ağrım bile geçti. Kendime geldim. Kesinlikle devam edeceğim. Keşke daha daha önce başlasaymışım. Çok teşekkürler..
Anonim Kullanıcı
20.11.2020
Profesyonel, iletişimi kuvvetli ve danışan olarak karşısında dertlerinizi çözüm bulacağınızı inancınızı yeşerten bir psikolog Artun Bey, kendisine çok teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
25.11.2020
Bazı insanlar vardır, sadece sahip oldukları enerji ile bile insanları aydınlatırlar. Artun bey tam olarak böyle, gerek enerjisi, gerek samimiyeti ve mesleki başarısıyla benim gerçekten dipte olduğum bir dönemde toparlanmama yardımcı oldu. Candan oluşuyla çekinmememi ve aslında içime attığım birçok şeyi çözüp rahatlamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve ilerleyen hayatında mutluluklar diliyorum.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.