İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kardeşim hastami acaba

Merhabalar erkek kardeşim 33 yaşinda 15 yaşina kadar hiç bir sağlik sorunu yoktu ancak yillar gectikçe adapte olamama birbiriyle bağlantisi olmayan cumleler kuruyor ve bu bizi cok üzüyor evli iki cocugu var eşi de bu davranislari karşisinda ondan utaniyor ruhsal bir hastalik belirtisi mi bunlar acaba cevaplariniz icin simdiden cok sagolun
Tarih : 02.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, verdiğiniz bilgiler maalesef çok yeterli değil. Siz veya özellikle eşi ya da her ikiniz birlikte randevu alarak durumu anlatır ve soracağım soruları yanıtlandırırsanız daha sağlıklı ilerleyebiliriz. Online randevu alabilirsiniz.

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar. Bu sorunuz oldukça önemli ve daha fazla zaman kaybetmeden lütfen uzman desteği alın. Yaşamış olduğu sorunların kaynağı tespit edilmeli, analiz süreci olmalı tedavi gerektiği şekilde planlanmalı ve evlilik hayatına olan etkisi giderilmeli. İkna edin kardeşinizi destek almak konusunda lütfen. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi