İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Tanya Halkacıoğlu

Hakkında

Merhaba ben Tanya Halkacıoğlu. Haliç Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimimi tamamladım. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji dalında yüksek lisansımı bitirdim. Bakırköy Devlet Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi’nde uzun süreli gönüllü olarak hizmet verdim. MMPI testi de uygulamaktayım. Seanslarımı, Bilişsel Davranışçı Terapi teknikleri ile gerçekleştirmekteyim. Uzmanlık alanlarım; Bireysel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Depresyon, OKB, Panik Atak, Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Yönetimi, Fobiler, Travma Bozuklukları, Öfke Kontrolü, İlişki Sorunları, Özgüven Eksikliği, Kişilik Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Cinsel Terapi ve Madde Kullanım Bozuklukları. Bu konularla ilgili başa çıkmakta problem yaşadığınız durumlarda hizmetinizdeyim.

Eğitimleri

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi teknikleri ile gerçekleştirmekteyim.Uzmanlık alanlarım; Bireysel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Depresyon, OKB, Panik Atak, Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Yönetimi, Fobiler, Travma Bozuklukları, Öfke Kontrolü, İlişki Sorunları, Özgüven Eksikliği, Kişilik Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Cinsel Terapi ve Madde Kullanım Bozuklukları.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
13.10.2020
Hem mesleği hem karakteri iyi insan :)
Anonim Kullanıcı
14.11.2020
Mesleki başarısı ile hem de anlayışı ve şefkatiyle bana yeniden umudu öğreten güzel insan.
Anonim Kullanıcı
14.11.2020
Tanıdığım mesleğinde en etkin ve başarılı psikolog diyebilirim.
Anonim Kullanıcı
19.11.2020
Tanya Hanım hayatıma ışık tutup, sorunlarıma farklı bakış açıları kazandırıp bana tekrardan yaşama sevinci kattı. Minnettarım psikolog hanıma 🤗

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.