İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

bazenleri yiyecek ve içecekleri yutarken boğulurum korkusu yaşıyorum.

Ülkemizde koronavirüs çıktıktan sonra annemin normal şekilde öksürük ve astım sebebi ile nefessiz kalması sonrasında içimde boğulma korkusu oluştu. Yiyecek ve içecekleri çiğnedikten sonra yutma aşamasına gönderirken çok zorlanıyorum kendi çabalarım ile büyük ölçüde korkumu yensem de bazenleri hatırlıyorum ve korkum tekrarlıyor. Bu durumda hayat kalitemi ciddi anlamda düşürüyor.
Tarih : 26.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Merhaba, annenizin yaşadıkları ile kendinizi içselleştirmişsiniz gibi görünüyor. Terapi süreci ile aşılacak bir durum, yoğun kaygı ve korku yaşıyorsunuz. Önüne geçilmezse başka konularda da kaygı bozuklukları yaşamanız olası. Randevu oluşturursanız bana platformdan, detayları seanslarda görüşebiliriz. Sevgiyle kalın.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Düzenli terapiyle bu durumunuza çözüm bulabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi