İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

konuşmakdan çekiniyorum

ailemin yanında başka insanlarla konuşmakdan çekiniyorum yanlış bişey söyleemkten çekiniyorum birde gelecek ile ilgili kaygılarım var asosyalım arkadaş edinemmiyoeum yardımcı olabilirmisiniz
Tarih : 25.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Yetiştiriliş biçimimiz ve aile içindeki dinamikler iletişim becerilerimizi ve dünyaya bakışımızı büyük oranda etkiler. Genetik ne kadar etkili olsa da bahsettiğiniz gibi ailenizin yanında diğer insanlarla iletişim kurmada yaşadığınız zorluk, bana aile içindeki iletişim şeklinin incelenmesi gerektiğini düşündürüyor. Bu durum sizin kendinize olan güveninizi etkilemiş olabilir. Gelecek kaygıları ve iletişim sorunları bu durumdan kaynaklı olabilir. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi