İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Üşengeçlik

Merhabalar hocam belki sorum size saçma gelecek ama bu durum beni çok rahatsız ediyor. Hocam ben çok üşengecim hiçbir iş yapmak istemiyorum. Sürekli yatıp uyumak istiyorum. Bu durumda beni hayatımda çok zorluyor, ne yapmam gerek bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ayrıca yutma problemi yüzünden psikolojik ilaç kullanmaktayım, teşekkürler
Tarih : 28.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle neden hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz? Bunu tanımlayabileceğiniz bir durum var mı? Başarısız olmaktan korktuğunuz için veya yetiştirememe kaygısı veya her şeyin en mükemmelini yapmak isteğiniz ve onu aradığınız için olabilir mi? Hiçbir şey yapmak istememe duygusunu hepimiz zaman zaman yaşayabiliriz. Bu durumun sıklığı, devam etme süresi ve yaşamınızı ne kadar etkilediği bunun psikolojik bir problem olup olmamasını belirler. Öncelikle bu konunun nedenini anlamak ve problemi bu şekilde aşmak için bir uzmanla görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi