Danışman Açık Rıza Metni

Açık Rıza Beyanı

AFMT Bilişim Yazılım Reklam Hizmetleri Anonim şirketi tarafından sunulan Platformda Danışman üyeliği oluşturmam ve uygulamayı kullanmam sırasında kişisel verilerim hakkında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca hazırlanmış̧ Danışman Aydınlatma Metni aracılığıyla bilgilendirildim.

Platformda Danışman üyeliği oluşturmam ve uygulamayı kullanmam kapsamında:

Yurtdışına Veri Aktarımı Hakkında Açık Rıza

Whatsapp aracılığıyla bilgilendirilmelerin yapılması ya da tarafımın ilettiği iletişim kanallarına ait sistemlerin, e-posta sağlayıcıların veri tabanlarının yurtdışında konumlandırılmış olması nedeniyle veyahut bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vd. konularda AFMT Bilişim Yazılım Reklam Hizmetleri Anonim şirketi’nin yurt dışında yerleşik iş ortakları, tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları ile paylaşılması sırasında Kimlik, iletişim, eğitim, görsel ve finans verilerimin yurtdışına aktarım yapılmasına özgür irademle açık rıza veriyorum.

Analiz/İstatistik/Pazarlama Faaliyetleri Kapsamında Verilerinin İşlenmesi Hakkında Açık Rıza

Kişisel verilerimin, bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında Şirkete ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine özgür irademle açık rıza veriyorum.

Reklam ve Tanıtım Faaliyetleri Kapsamında Verilerinin İşlenmesi Hakkında Açık Rıza

Şirket faaliyetleri ile içerik üretilmesi sırasında görsel ve/veya işitsel kayıtların oluşturulması ve bu kayıtların şirket tanıtım çalışmaları amacıyla sosyal medya hesaplarında ya da basılı içeriklerde paylaşılmasına ve kullanılmasına özgür irademle açık rıza veriyorum.

Aydınlatma Metni’nde açıklandığı üzere; işlenen ve saklanan verilerimin neler olduğu ve hangi amaçlar doğrultusunda işlendiği, hangi kişi, kurum ve kuruluşlara aktarım yapıldığı konularında bilgilendirildim. İrademin değişmesi halinde ise 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi uyarınca haklarımın neler olduğunun bilincindeyim.