İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aileme olan sevgimi kaybettim

Ben 21 yaşındayım.Kalabalık bir ailem var ve ailemden çok sevgi göremiyormuşum gibi hissediyorum.Aslında ailemi ve onlarla zaman geçirmeyi seviyorum.Okumak için ve çalışmak için ailemden uzak kaldım ve o zmn rahatliğı tattım.Bu aralar ailemle küçük tartişmlarım oldu ve yavaş yavaş onların beni sevmediğini düşünmeye başladım. Onlardan uzaklaşmak istiyorum.Ve artık aileme olan sevgimi aklımda bitirdim ama ben sevgiye inanmak ve ailemi tekrar çok sevmek istiyorum. Lütfen bana bu sevgiyi kazandırın...
Tarih : 12.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Sevmeye inanmak ve sevmek ilk olarak kendimizden geçer. Bu aralar ailemle küçük tartışmalarım oldu demişsiniz bunu açabilir miyiz?Ailenizden sevgi görmüyorum gibi hissediyorum demişsiniz size böyle hissettiren şey nedir? Bu konu hakkında size yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Aile içinde tartışma olsada bunu sevginin azalması olarak düşünmemek lazım. Tekrar sizin ailenize bağlanmanız için öncelikle güzel anılarınızı hatırlamaya çalışın, eski resimlerin karıştırın, olumlu ne varsa yazın. Bizim davranışlarımız başkalarında bize davranışını etkiler. Siz adım atarsanız, ailenizde sizin aradığınız o yakınlığı verecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi