İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Benim mesaj yazma hastaligim var sevgilimden mesaj yazma hastalığından

Mesaj yazıyorum ve çok yazıyorum bundan nasıl kurtulabilirim sırf bu yazdığım mesajlar yüzünden sevgilim bana zir delisin sen diyerek beni terk etti ne yapmaliyim
Tarih : 14.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Mesaj yazma alışkanlığınız olduğunu iddia ediyorsunuz. Bununla ilgili çok az bilgi paylaşımında bulunmuşsunuz. Bu konuda size yardım edebilmek için daha çok bilgi sahibi olmam gerekmekte. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi