İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Anne ölümü

Öncelikle merhaba, Ben annemi 5 ay önce kaybettim. Babamı da çok küçükken kaybettim . Ama annemin ölümü beni çok derinden etkiledi kendimi duygusal olarak boşlukta ve kimsesiz hissediyorum bir abim var benim yanımda olmaya çalışıyor ama bu durumu atlatamıyorum küçüklükten beri sadece annemin sevgisi vardı kimse beni annem kadar sevmedi zaten içine kapanık bir çocuktum gerçi şimdide çok açık olduğum söylenemez ama eskiye nazaran daha iyiyim. Kendimi bulunduğum psikolojiden çıkartabilirim
Tarih : 02.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba öncelikle başınız sağ olsun, kayıplardan sonra yaşanılan o duygu durumunun kolay olmadığını ve duygusal boşluk hissetmenizin normal olduğunu belirtmek isterim. Bu bir süreçtir ama bu süreçte yaşanılan en önemli aşamalardan biri de kabullenmedir. Sizce bu durumu kabullendiğinizi düşünüyor musunuz? Dilerseniz bu durumu bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi