İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bir dostum var çok iyi anlaşıyorduk ama aramıza mesafe girdi ne ypmlım

Çocukluk arkadaşımla çok iyi anlaşıyorduk ama pandemiden bu yana artık eskisi gibi değiliz diye hep aramıza mesafe koydu ve şuan bile görüşemiyoruz haftada 1 kere arıyorum ve aramızın neden iyi olmadığını tartışıyoruz ne yapmalıyım. Teşekkür ederim.
Tarih : 12.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aranızın neden iyi olmadığı değil de önceden aranızın ne kadar iyi olduğunu, neler yaptığınızı bundan sonra neler yapabileceklerini konuşmanız ilişkiniz için çok daha iyi olacaktır çünkü iyi olmadığını konuşmak negatif bir ortam yaratır.

Psikolog

Ayşenur Çataklı

Merhaba, ilişkinizi daha net bir şekilde anlayabilmek amacıyla görüşme yapmamızı öneriyorum. Sizden daha detaylı bir şekilde arkadaşlığınız nasıldı ve ne zamandan beri aranızdaki ilişki bozulmaya başladı, bunları öğrenebilirsem size daha çok yardımcı olabilirim

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
12.05.2021
Teşekkür ederim mantıklı bir düşünce deneyeceğim bakalım işe yarayacak mı

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi