İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çocukluk çağında olan cinsel münasebet

10 yaşlarında falandım. Biriyle cinsel münasebete girdik erkek-erkeğe. Şuan 23 yaşındayım ve bu düşünce o kişiyle olan bi olayımdan sonra bende nüks etti. Müthiş bir eziklik hissediyorum. Beynime gelen düşünceler artık benim normal bir insan olmadığımı, zamanında sana böyle böyle yapmıştı bu, sen tam bir eziksin tarzında düşüncelerle boğuluyorum. 3-4 gündür uyku dahi uyuyamıyorum. Bu duruma karşı ne yapmalıyım, nasıl bu düşünceyi içimden atarım, nasıl tekrar eskisi gibi huzurlu mutlu bu düşüncenin olmadığı hayatıma geri dönebilirim. Lütfen yardım edin.
Tarih : 23.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Belli ki küçükken yaşadığınız bu olay sizde travma yaratmış ve o kişi ile tekrar karşılaşıncaya kadar bunu unutmayı başarmışsınız. Ancak bunun gibi travmalar üzerinde konuşulup çalışılmadıkça üstesinden gelinmesi zordur. Öncelikle uyku düzeniniz bu şekilde devam ettiği sürece düşünme mekanizmanız iyice bozulur. İlk halletmeniz gereken şey uyku düzeninize geri dönmektir. Bunu tek başınıza sağlayamazsanız en yakın zamanda bir uzman yardımı almanızı öneririm. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi