İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Destek alıp almama konusunda kararsızım

Eşimle aramda sürekli bir anlaşmazlık var beni anlamadığını düşünüyorum. Kendimi kimseye karşı ifade edemediğimi ve bu sebebten dolayı sürekli yalnız kalmayı tercih ediyorum. Bir umursamazlık ve bitmişlik hissi var içimde hiç çıkmıyor. Yani herkes mutlu olsun istiyorum fakat hep oklar kendime dönüyor. Eşimle tartışmalarımda sürekli özür dileyen taraf oluyorum hep hatalı olmak ve birşeyleri yanlış yapıyor olmaktan yoruldum. Eşimi seviyorum fakat beni hiç anlamıyor sürekli bi bana karşı sinirli ve kavga halinde. Ne yapacağımı bilmiyorum destek almalımıyım bilmiyorum. İşim gereği ailemden uzağım. Yanına ne zaman gitsen sorun yaşıyoruz.
Tarih : 20.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Kesinlikle yalnız değilsiniz ne zaman isterseniz bizlerle görüşebilirsiniz. Beraber bir seans yapabiliriz,sonrasında gerekirse çift olarak görüşür daha sağlıklı bir iletişim yolları bulmak için beraber çalışabiliriz. Merak etmeyin siz ve eşiniz etkin bir iletişim kurmak için niyet ve bunun için biraz çaba sarf ederseniz mutlaka faydasını görürsünüz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi