İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Duygularım çok yoğun ve güçlü ne yapmalıyım?

Merhaba öncelikle. Başlıkta belirttiğim gibi bütün duygularımı çok yoğun en üst seviyede yaşıyorum. Örneğim birini ya çok seviyorum ya da hiç. Çok sevmekten bahsettiğim onun için her şeyi yapabilecek kadar. Nefret duygusu mesela. Çok çabuk nefret edebiliyorum insanlardan. Bir cümlesi yetiyor bazen. Özlem duygusu mesela. Erkek arkadaşımla zorunlu olarak ayrı kalmak durumunda kaldık yani bir kaç farklı şehirlerdeydik ondan ayrıldım otogarda inanın 4 saat aralıksız ağlamışımdır çok özleyeceğim diye. Duygularımı bu kadar yoğun yaşamak dolayısıyla beni çok fazla yoruyor bazen kriz anında bu yüzden öylece kalıyorum. Yaşamam gereken bir sürü duygu var çünkü. Şunu da söylemek isterim bunların aksine aynı zaman da kendimi nehrin gidişatına koymayı da severim anda kalmayı yani. İki farklı karakterim varmış gibi hissediyorum sanırım. Teşekkürler zaman ayırıp okuduğunuz için.
Tarih : 07.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba duyguların bu şekilde zıt bir biçimde değişmesi ve yoğun olarak yaşantılanması bazı tanıların ortak özellikleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle daha detaylı bir biçimde değerlendirmemiz gerekir. Ayrıca duygu geçişlerinizi daha iyi tanımlamak, bu geçişleri tetikleyen faktörleri belirlemek, duygu geçişlerinizin ve yoğunluğunun nedenlerine odaklanmak uygulayacağımız psikoterapi süreci için gereklidir. Daha kapsamlı bir değerlendirme ve müdahale süreci için bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi