İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Duygusal açlık

Pandemi döneminde yaşadığım yalnızlık ve yeni işimde aldığım sorumluluklar nedeniyle hızla kilo aldım. Kendimi sürekli yemek yerken buluyorum. Sürekli sorunlarımı öteliyorum. Çözüm bulmam gerektiğinin farkındayım fakat nereden başlayacağım konusunda sizlerin yardımcı olmasını temenni etmekteyim. Teşekkür ederim.
Tarih : 04.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Duygusal yeme dediğimiz durumu yaşıyorsunuz. Yalnızlık duygunuzun nedenleri, bunun yerine koyulabilecek duyguları terapi süresinde keşfetmeniz gerekmektedir. Özellikle dürtü erteleme ile ilgili çalışmalısınız.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, tabii ki istediğiniz mümkün. Probleminizin kaynağına inip sizle beraber çözüm bulabiliriz. Sağlıcakla kalın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi