HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşime takintiliyim

Hep bir ilgi istiyorum. İkimiz de çalışıyoruz o çoğu zaman beyin olarak çöküyor. Benim için elinden geleni yaptığını da görüyorum ama bu elimde olmuyor. Örneğin yatacağız niye bana sarılmadı niye beni öpmedi. Sabah çıkarken niye beni öpmeden çıktı. Bu küçücük şeyleri takıntı yapıyorum. Onu da bunaltıyorum günü ona zehir ediyorum. İnanın çoğu kez bunu kendi özgür benliğimle yapmıyorum. Kasıt yok. Onluk hiç bir sorun yok. O elinden geleni yapıyor. Lütfen bu konuda destek istiyorum .
Tarih : 21.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. İlgi beklentinizin nedeni araştırmak ve bulmak, bu konu ile daha iyi bir hale gelmek seans ortamında mümkün olabilir. Bu nedenle profesyonel psikolojik destek almanızın faydalı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim...

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi