İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle 2 gün kötüyüz

Merhaba iyi günler 11 senedir evliyim. Eşimle 2 gün çok mutluysan 3 gün tartışıyoruz. Ben çok kıskancım, eşimi sürekli sıkıyordum. Köyde bir kızla 2017 yılında beni aldattığını gördüm. Esim kendini açıkladı bana. Senin sürekli bana yakıştırmadan hata yaptım dedi. Pişmanlığını dile getirdi. Bu konuyu kapatmak istedi, hayatımızın daha güzel olması için. Dün akşam bahçeye gitti. Eşim bende telefonu, hem kızı hem eşimi whatsaptan takip ettim. 2saat çevrimiçiydi sonra eşim bana gül alıp yatağa geliyordu. Bende onunla görüntülü konuştun dedim aramız bozuldu bana yemin etti. 2 çocuğumu görmek nasip olmasın konuşmadım dedi . Üstüne çok gittim bana ben seni seviyorum dedi ama ben her şeyi mahvettim sorum şu eski defterleri nasıl kapatabilirim. Eşimle sürekli başka biri için tartışıp huzursuz olmak istemiyorum. Eşimi çok üzdüm, beni whatsaptan engelledi. Bana sana sürpriz yapıp mutlu etmek isterken sen hala başkalarını sokuyorsun dedi ben bu alışkanlıktan nasıl kurtulabilirim.
Tarih : 15.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, eşinizi böyle bir durumda affetmişsiniz. affedici olmak sadece eşinizi yapmış olduğu yanlışı unutma değildir, affetmek aslında özgürlüktür, affetmek kabullenmektir. Olayı bastırmak değil, kabullenmek sizi özgür bırakacaktır. Durumu kabullenir ve kendinizi özgür bırakırsanız, çok daha mutlu bir evliliğiniz olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi