İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle anlaşamıyoruz ne yapmalıyım

İyi günler hocam, 14 yıldır evliyiz ve iki çocuğumuz var, esimle hiç anlaşamıyoruz sürekli bi gerginlik var üzerinde , düşmanıymışim bilgi sürekli hazırda bekliyor laf vurmak için. Çocukların yanında bana hakaretler, küfürler ve tehditler ediyor (çocukların yaşları, oğlan 12 kız 7 yaşlarında) en ufak tartışmayı büyütür ,bağırır çağırır ve her seferinde de ; topla çantanı git babanın evine diyor. Kaç defa boşanma aşamasına geldik. Aileler araya girip barıştırdı her seferinde. (Annesine aşırı derecede tapıyor ve en ufak bi onerimde bile annesine karşı bana cephe alıyor) çok baskı uygular bana , şununla konuşma, bununla görüşme , oraya gitme gibi şeyler, nefes aldırmıyor bana. Yalvarıyorum size hocam ne olur yardım edin bana, çok çaresizim ne yapmalıyım.
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sıkıntılı bir süreç yaşıyorsunuz. Konuyla ilgili olarak bizlerden destek alarak psikolojik sağlamlığınızı artırabilir ve sağlıklı bir karar verme sürecine girebilirsiniz. Dilediğiniz an size destek olmaya hazırız.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

İçinde bulunduğunuz durumu farklı bakış açılarıyla görebilmek, yeterliliklerinizi ve yapabileceklerinizi bilmek ve aslında en önemlisi ne istediğinize karar vermek ve bu yönde çalışmak hissettiğiniz çaresizlik duygusundan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmanız size destek olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi