İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle boşanıyoruz bu donemı nasıl kolay atlatırım.

Eşimle 17 yıllık evlılıgımizi bitiriyoruz. 2 oglum var 15 ve 8 yaşında. Eşim rahat bı hayatı dısarı hayatını seviyor ve Bu yuzden hıcbır zaman evıne baglı cekırdek bi aile olamıyoruz. İşleri sıkıntılı gıttı kücük bi şehire memlekette abimin yanında calışma ya başladı buda onu iyice pıskolojık sıkıntıya soktu ve kucuk bı sehir olması gezememesı pıskolojık olarak onu bunalttı. Ve Şuan şehir dısına gidiyor ve ayrılıyor istedıgı oldu anlıycagınız. Anlaşmalı bosanıyoruz anlaşamıyoruz bir aradayken sureklı kavga artık bitsin dedık fakat bittıkten sonraki belirsizlikler yaşam mucadelesı elimde 2 cocuk dogrusu korkuyorum sanırım. Bu yuzden de ruh halim sureklı deyısıyor bazen cok guclu bı kadın rolune burunuyorum bazen cagresız ezik aglayıp sızlanıyorum bu donemı nasıl atlatabılırım. Bu donemde bi yardım almam gerekiyor sanırım ama pıskıyatrıdenmı pıskolog danmı bilemiyorum. Bana yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.
Tarih : 15.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Zor bir süreçten geçiyorsunuz, burada bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Gerekirse eğer görüşmelerimizde bir psikiyatriye de gitmenizi tavsiye edebiliriz. Kararınızdan emin olup olmadığınız noktada çift terapisi önerebiliriz. Ama öncelikle sizin sorunlarınızı ve geçirdiğiniz bu süreci daha sağlıklı bir şekilde atlatabilmeniz için yardımcı olabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi