İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Güvensizlik takıntı

10 yıllık evliyim son 1 yıldır Eşim bana güvenmiyor ve sürekli ona yalan söylediğimi, ondan bir şeyler sakladığımı düşünüyor. Bana bu düşüncesinin direkt söylemese de hareketleri ile ifade ediyor ve ben de çok üzülüyorum. Üzüldüğüm için de eşime karşı davranışlarım değişiyor. Eşim böyle birisi asla değil bunu biliyorum ama takıntılarından sürekli ondan gizli bir şeyler yapıyormuşum düşüncesinden çıkamıyor. Ne yapmamız lazım
Tarih : 08.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, güvensizliğin altında yatan çeşitli nedenler vardır. Bunun için, eşinizin kişisel özellikleri, sosyal ilişkilerinin hangi düzeyde olduğu, olaylara karşı düşünceleri ve tepkilerini bilmemiz gerekir. Konuyla ilgili bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi