İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kalbim sıkışıyor

Merhaba ben 21 yaşındayım evlenip boşandım. Boşandıktan sonra birine aşk oldum sonra öğrendim ki evliymiş. Şuan görüşmüyorum hata yeni sevgili yaptım, kendime ama daha önce kimseyle olmayan bir şey oluyor. Aşık olduğum dediğim şuan görüşmediğim kişiyle yolda karşılaşınca kalbim acıyor sanki kalbim sıkışıyor, sanki biri kalbimi tutmuş ve sıkıyor nefes alamıyorum. Daha önce kimsede bunu yaşamadım, neden olduğunu da bilmiyorum merak ediyorum, neden böyle oluyor kalbimin böyle olması psikolojik sanırım ama neden ve ne yapabilirim?
Tarih : 15.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu durumun nedeni ona karşı olan duygularınızın hala bitmemiş olması olabilir. Onunla yaşadığınız ilişkide aslında size yalan söylemiş ve bu durum yüzünden ayrılmışsınız. Bu da sizin üzülmenize yol açmış ama içinizde ona karşı olan sevgiyi bitirmemiş olabilir. Bu durum ona olan öfkeniz geçtiğinde zamanla azalacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi