İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kalp sıkışmam ve nefes darlığım geçmiyor ne yapacağım?

Sürekli stres içindeyim ve kalbim çok fazla sıkışıyor, nefesim çok daralıyor. Bunlar hiçbir zaman geçmiyor. Bazen de şuan olduğu gibi aşırı şiddetleniyor ve dayanılmaz bir hal alıyor. Sonrasında çoğu zaman panik atak geçiriyorum ve bu bitince bir nebze rahatlıyorum. Fakat şuan olduğu gibi uzun süren nefes daralması ve kalp sıkışması olunca ne yapacağımı bilemiyorum. Ve bu durumu sürekli yaşamak beni zor duruma sokuyor. Ne yapmam gerekiyor?
Tarih : 16.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız durum fiziksel mi yoksa ruhsal bir sağlık sorunu mu öncelikle bunu anlamamız gerekir. Bir doktora görünmenizi, daha sonra eğer fiziksel bir rahatsızlığınız yoksa psikolojik destek için uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi