İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kilolarim herseyim olmuss

Merhabalar ben 24 yasinda bir bayanim hayir diyemiyorum ve birinin kotu bir seyini bile soyleyemiyorum bana karsimda kotu bir sey soyleseler bile. insanlari kirmaya cok korkuyorum ama kirilan hep ben oluyorum birde mecbur kalmadikca yalniz basima bi yere gidemiyorum bazen diyorum boyle geziyim kizimla falan ama carsiya falan gittigimde hemen donmek istiyorum sebebi nedir sizce kiloluyum birde bu bende asiri ozguvensizlik yaratiyor bana bakan herkes acir gibi diye dusunuyorum kilolu oldugum icin hayatta her seyi erteliyorum acik universiteye ehliyete yazilicam ama once kilo vermeliyim diyorum onud a beceremiyorum 🥺🥺🥺
Tarih : 10.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar; Fiziksel goruntumuz bizlerin cogulukla hayatina yansiyan faktorlerden bir tanesidir. Bedenen kendimizi rahat ve mutlu hissetmedigimizde, “insanlarin bize nasil bakacagini”, nasil gozuktugumuzu cok dusunuruz. Ancak belirtmek isterim ki; siz 24 yasindasiniz. Yasiniz geregi; kilo vermeniz (eger bir rahatsizliginiz yok ise) mumkun. Gereken motivasyon ve istekle bunu elde edebilir, basarabilirsiniz. Unutmayin; sizin manevi degeriniz, varliginiz; diger insanlarin agizlarindan cikan sozler ve dusundukleriyle kanitlanmaz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi