İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

kıskançlık

bir türlü durduramadığım önüne geçemediğim bir kıskançlık durumu içerisindeyim. bir nesneden bahsetmiyorum kesinlikle. sürekli bir aldatılma, terkedilme ve yalnız kalma korkusu yaşıyorum. bunun önüne nasıl geçebilirim
Tarih : 13.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Yıldız Yetiştiren. Kıskançlık temelde Özgüven ve yalnızlık korkusu ile ilişkilendirilen bir duygudur. Bu duygu hayatınıza etki etmeye başladığında ve sağlıklı ilişki kuramadığınızı anladığınızda artık yardım almanız gerektiğini gösterir. Görüşmek ve detaylı değerlendirme yapmam için lütfen randevu alınız. Görüşmek dileğiyle, sevgiler.

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, özgüven eksikliğinden kaynaklı geçmiş yaşantılarınızdan kalma kabullenemediğiniz duygularınızdan ötürü yaşadığınız bir problem gibi görünüyor. Sizinle şema terapi aracılığıyla geçmiş yıllardaki şemalarınız üzerinden çalışabiliriz. Görüşmek dileğiyle. Psikolog Duygu Güner

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, terk edilme gibi düşünceleriniz birçok farklı yaşantınızdan kaynaklanıyor olabilir. Terk edilme düşünceleri çocukluktaki önem verilen bir figürün kaybedilmesi, ilişkilerde tekrarlanan terk edilme yaşantıları gibi deneyimlerden kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca terk edilme düşüncesi altında bireyin kendine yönelik değersizlik, önemsizlik gibi başka şemaları ve düşünceleri de yer alabilmektedir. Ancak durumunuzu daha detaylı değerlendirmek daha uygun bir yön çizmemizde önemlidir. Bu amaçla bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğimle, iyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi