İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Duygusal ilişkilerimde çok kıskancım, ne yapmalıyım?

Erkek arkadaşımın normal bir kız arkadaşı olmasına dahi tahammüllüm yok. Kendisi anlayışlı ve alttan alıyor bu durumu ama bunun normal olmadığını biliyorum ve aşmak zorundayım. Kendisi ayrıca plastik cerrah ve işi hep kadınlarla. Kıskandığımda deli gibi gözükmemek için o an konuşmayı kesiyorum, ama başka ne yapabilirim?
Tarih : 21.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ilişkiye başlarken sevgilinizin işini bildiğinizi düşünüyorum ve onunla ilişkiye başlarken bunu kabullenmeniz gerekirdi. Onun işine ve özel hayatına saygı duymalısınız. Eğer aşamadığınız bir güven problemi varsa, bunun altında yatan farklı nedenlerde olabilir, bir uzman tarafından destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi