İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kocamla kavga ediyoruz ne yapsam

Dün alışverişe çıktık eşim için çocuğumuz için. Eşim sen istersen mağazaya gelme dışarıda bekle alırım kendim dedi ama tabi ki ben de dışarıda beklemek istemedim. Ben de geleyim birlikte bakalım dedim tamam dedi birkaç şey aldı yani benim fikrimle hiç ilgilenmiyor, benim asla sana yakışmaz dediğim şeyleri aldı kendisi, kızdım doğrusu niye böyle yapıyorsun diye. Beni yok sayıyor, ilgilenmiyor ne düşündüğümle. Dinlemiyor sonra da bir şey dediğim zaman bağırıyor bana. Sen dediğini yaptıramıyorsan sen salaksın diyor plan yapmalıydın kendin diyor bana. Onu kırmayayım diye kendime bir şey almadım parası yetmez biraz kalsın cebinde diye. Oysa hep parasını harcadı kendine, eve gelene kadar kavga ettik o beni suçluyor ben onu.
Tarih : 05.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada bir iletişim bozukluğu mevcut. Eşinizle olan iletişimi daha sağlıklı bir şekilde kurmak için bizimle görüşmenizi tavsiye ederim. Mümkünse eğer çift terapisi yapalım eşinizle beraber. O da düşüncelerini ve sizi neden dinlemek istemediği anlatsın. Mümkün değilse sizle bireysel Terapi yapalım, merak etmeyin arada saygı ve sevgi varsa diğer sorunlar bir şekilde hallolur ve o bağ tekrar kuvvetlenir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi