İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nişanlım gündüzleri çok fazla mesaja geç cevap veriyor ne yapmalıyım?

3 yıldır tanışıyoruz nişanlımla çoğunlukla beni nadir arıyor ve zaten kısa sürüyor konuşmamız ve bugün ben aradım başını kaşıyacak vaktinin olmadığını söylüyor ve genelde de akşamları yorgunum deyip uyuyor yani bi boşvermişlik gibi seziyorum ama o bunu kabul etmiyor bana kızıyor işi de gayrimenkul danışmanı iki tane şubeleri var öyle dairelerle ilgileniyor yani bu şekilde söylemesi beni kırıyor açıkçası ne yapmam gerekir ?
Tarih : 01.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, sizinde söylediğiniz gibi belliki çok yoğun çalışıyor ve yoruluyor. Kişisel olarak algılamamanızı ve onu anladığınızı göstermenizi öneriyorum. Altında yatan başka nedenler olduğunu düşünüyorsanız danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ederim. Sağlıkla kalın. Psikolog Duygu Güner

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
08.12.2020
Yok başka neden olduğunu düşünmüyorum teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi