İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilim bana inanmıyor

Sevgilimle güzel gidiyorduk ama içine şüphe düştü benim ondan önceki sevgilimi unutamadigimi düşünüyor ama aslında unutmusum yani aklıma dahi gelmiyor ve 1gün önce o hayatımdayken eski sevgiliyi nasıl pişman ederiz nasıl geri dondururuz diye bir video izlemistim ama o tam olarak suanki sevgilim için önceden izlemistim ayrılma muhabbeti dönüyor diye ben sevgilime onu çok sevdiğimi gösterebiliyorum ama o kafasında kurmuş o sanıyor eski sevgilimi unutamadım lütfen yardım edermisiniz ne kadar söylesemde inanmıyor bana
Tarih : 01.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar öncelikle. Erkek arkadaşınız, eski erkek arkadaşınızı unutamadığınızı neden düşünüyor bunu incelemek gerekir. Bazen farkında olmadan karşımızdaki kişiyi incitecek davranışlarda bulunabiliriz. Belki siz de farkında olmadan, bu konu ile ilgili erkek arkadaşınızın şüphelerini destekleyen davranışlarda, imalarda bulunmuş olabilirsiniz. Konu itibariyle hassas bir konu olduğu için erkek arkadaşınızda sizi kaybetme korkusu da baskın gelmiş ve o nedenle bu konuyu sürdürüyor olabilir. Bunun haricinde kendisinin sizden önce de var olan bir güven problemi olabilir, ufak bir olayla bile tetiklenecek kadar hassas bir durum yaşanmış olabilir geçmişte. Dolayısıyla her iki ihtimalde de güven problemi yaşandığını görüyoruz. Bu durumda erkek arkadaşınıza karşı her zamankinden daha sabırlı ve içten olmanız gerekebilir, onunla empati kurmanız bu süreçte daha sabırlı ve istikrarlı durmanızı sağlayabilir. Hayatımızın seçimlerle şekillendiğini ve kendi iradenizle onun yanında olmayı seçtiğinizi hissettirmeye çalışabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi