İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilim beni tehdit ediyor ne yapmalıyım?

4 yıllık bir ilişkiyi aradığımda bayan sesi duydum diye ayrıldım normalde açıklama bekledim ama hakaret etti bana. Bende komple bitirdim. Tehdit başladı geçmişimle alakalı ve yaşadıklarımızı anlatacağını benim onu kullandığımı dolandırdığımı söyleyip duruyor halbuki dolandırdığın dediği şey aynı yaşadığımız evin kirasını masrafını kastediyor.5 gündür eve geleceğim camı kırarım sizinkilerle konuşacağım bir kuruşu bırakmam sen işi imara bağladın çok uzattın özür diledim affetmedin deyip duruyor. Saatlerce mesaj atıp duruyor. Bana bir şey yapmasından korkuyorum. Okulumu her şeyi biliyor vizelerim var çalışamıyorum uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum sadece korku var içimde ne yapacağım nasıl davranmalıyım bilmiyorum ne olur yardımcı olun.
Tarih : 24.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bunu tek başınıza aşmaya çalışmak ancak sizi yıpratır ve içinizde ki bu korku size daha fazla zarar vermeden öncelikle ailenizle konuşmalısınız. Evet kızabilirler, üzülebilirler, hayal kırıklığı bile olsa emin olun size şu an yardım edecek en güvenli yer ailenizdir. Aileniz bildiği için sizi tehdit edecek bir sebepte bulamayacak ama siz kendinizi korumak için ailenizle beraber şikayetçi olup uzaklaştırma kararı da çıkartabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi