İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimin güvenini kazanmak için ne yapmalıyım?

Merhaba adım elif ona çok yalan söyledim ama asla aldatmadım. Bi ara ayrılmıştık geri barıştık bana söz ver bir daha yalan soylemiceksin dedi söz verdim tekrar yalan söyledim bu bir kaç kez böyle devam etti en sonunda yoruldum dedi ayrıldık bi gün sonra yazdım ona tekrar barıştık bana tekrar söz ver dedi yalan soylemiceksin diye tamam söz verdim ve ondan sonra asla yalan söylemedim. Şu anda seni çok seviyorum ama güvenemiyorum dedi. Dün alkol almıştı bana beni hiç aldattın mı dedi sonra onun arkadaşı bana yazdı dediki arabada şarkı açıp ağladı sorununu çözmek için yazdım geçiştirdi. Arkadaşına dedim ki benim hakkımda birşey konuşuyor mu evet seni çok sevdiğimi her zaman söylüyor ama çok kırılmış, ve benim açımdan demiş ki iyiki Allah onun gibi temiz kalpli birini çıkarmış demiş arkadaşlarına ayrı bana ayrı şeyler söylüyor napmalıyım cidden onun sevgisinden eminim bende onu çok seviyorum napıcam????
Tarih : 27.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, güven kaybedildiği gibi kazanabilen bir şeydir. Ona neden yalan söylediniz öncelikle bunu düşünmelisiniz ve karşınızdaki kişiye bunun sizin için mantıklı olan nedenini anlatabilirsiniz. Daha sonra ona bunu düşünmesi için vakit verebilirsiniz çünkü güven olmadan bir ilişkinin yürümesi çok sancılı bir süreç olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi