İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle öpüştük ikimizde pişmanız

Ben 18 yaşında erkeğim ve sevgilim ise 19 yaşında bugün kafedeyken günüm çok güzel başlamıştı sevgilim hediye almış ve sürpriz yapmıştı Bi süre sonra herzamanki gibi yanağından öpüyodum ve aniden dudağından öptü kendimi geri çektim ve ardından dayanamadım ve ben öpmeye başladım çok güzel ve çok iyiydi o an ama sonra kafeden çıktık ve ayrıldık ve sevgilim ağlamamak için kendini zor tutmuş ikimizde ilk kez öpüştük ve pişmanız bunların evlendikten sonra olmasını istiyorduk ama oldu ne yapmalıyız
Tarih : 14.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bunun farkına varıp pişmanlığını yaşananız bile büyük bir adım düşüncenize göre. Bu şekilde bir hassasiyetiniz varsa sadece bir mesafe koyun, evlilik yaşınız gelene kadar beraber aynı ortamlarda bulanmamaya dikkat etmeniz yeterli olucaktır. Bunu açık bir şekilde konuşun, fakrında olduğunuzu dile getirip bunun için nasıl bir çözüm bulabileceğinizi beraber karar verebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi