İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle sıkıntı içerisindeyim

Merhaba 9 aylık ilişkim var erkek arkadaşımı çok seviyorum. Bir kaç olay oldu 3 sene önceki olay ile ilgili yalan söyledim. Bunun için ileriki evlilik hayatımda beni kısıtlayacağını söylüyor. Ben kabul ediyorum çünkü seviyorum. Benden o olay yüzüne ayrıldı ve başkasıyla oldu sonra tekrar barıştık ve 2. Defa o kişiyle benimle iken konuştu. 2 3 günlüğüne birlikte oldu. Ben bunu tekrar affettim, o bana her şeyi söyleyebiliyor ama ters davranmasından dolayı hiç bir şeyi söyleyemiyorum. Kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum seviyorum. Evlenmek istiyorum ama değişik biri
Tarih : 05.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ayşenur Çataklı

Merhaba, bu durum uzun zamandır süren bir durum ne yazık ki. Belli ki ilişkinizde bir şeyler sizi fazlasıyla zorluyor ve bu zorlayan ilişkide olmaya devam etmek istiyorsunuz. Kendinizi ve özellikle de bu ilişkiyi-ilişki içindeki dinamikleri anlayabilmeniz için terapi sürecine başlamanızı tavsiye ederim. Eğer sizin için de uygun olursa yarın bir görüşme ayarlayabiliriz. Asistanım Melis Hanım bunu ayarlayabilir eğer isterseniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi