İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sözlümle bir türlü anlaşamıyoruz

Merhabalar hayırlı günler dilerim. Benim sorunum şu bundan bir yıl önce biriyle tanıştık birin aracıyla, her şey çok güzeldi ama aileler de tanıştı sonra bana bir gün bir telefon etti ve bana dedi ki kerim ben dedi bu evlik yapamayacağını söyledi neden diye sordum da nedeni yok dedi yok da sebebi nedir dedim sonra söyledi benim yakın çevremden onu aramış ve beni ona karşı iyi anlatmamış sebebi bu dedim evet dedi sen beni yeterince ye kadar tanımadan mı dedi, tanıdım cevabını verdi onun aklıyla iş yapıyorsun dedim sustu ve daha fazla üsteleme dedi ve her şeyi bitirdi ve ben şu an psikolojik bunalıma girdim ne yapacağımı bilemiyorum ve onu unutamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?
Tarih : 05.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, hayatımızdaki insanlar biz farkında olmadan ilişkiden sıkılmış olabiliyorlar. Bu yüzden, ilişkiyi bitirmek için bir bahane bulup, ilişkiyi kolay bir şekilde bitirebiliyorlar. Bu konuda kendinize suç bulmamalısınız, ilişkiler başladığı gibi bitebilir ve bu konuda yalnız değilsiniz. Bazen daha güzel kapıların açılması için bir şeyler bitebilir. Siz ilişkiden çıkarabildiğiniz dersleri çıkarın çünkü yaşadığımız olaylarda mutlaka çıkarılması gereken bir ders vardır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi