İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Takıntım, sorunlarım

Merhabalar öncelik iki ana sorunum var. Biri bu aralar çok takıntılı bir insan haline geldim, özellikle sevgilimin yaptığı hareketler ve söylediği sözler hakkında. Bunun bazen yanlış olduğunu fark edip bilsem bile bu düşünceden kurtulamıyorum. Onu da kendimi de çok yıpratıyorum düşüncelerimi kontrol edemiyor ve durduramıyorum. Gerçekten psikolojik ve bedensel olarak büyük sıkıntılar veriyor bana. İkincisi de yapmak istediğim birçok şey var ve ben asla başlayamıyorum. Bu atalet durumundan nasıl çıkarım çok oyalanıyor ve üşeniyorum her şeye. Aslında bütün yaşadıklarım birbiriyle bağlantılı ve beni dibe doğru çekiyor. Özsaygımı ve güvenimi yitiriyorum, çok kötü hissediyorum.
Tarih : 20.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu sürekli olan bir durum mu, yoksa kısa süredir mi bu takıntılarınız sizinle beraber? Sevgilinizin size söylediği ve takıldığı şeyler nedir? Sizin bu düşüncelerle ilgili, farklı olarak ne düşünüyorsunuz? Bunların öncelikli olarak cevaplarını bulamamız gerekir. Bu düşüncelerinizi nelerin tetiklediğini bulmak ve bu duruma çözüm odaklı yaklaşabilmek adına psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi