İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Uykusuzluk sorunu yaşıyorum

Yaşanan ağır travmaların uykumu ne denli etkilediğiyle alakalı çok üzülüyorum,. Geçmişte yaşadığım olaylar ve durumlar şu an ki süreçte uyku düzenimi alt üst ediyor. Buna izin vermek istemezken kendimi tam ortasında buluyorum. Çok ağır fiziksel ve mental olarak bunalımlar geçirdim, ilaç tedavisi de görmüştüm ancak yeterli gelmiyor. Dinlenmeye mi ihtiyacım var, yoksa komple olumsuz durumları unutabileceğim atlatabileceğim bir desteğe mi?
Tarih : 16.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız travmalar sonrasında stres kaynaklı uyku problemleri gibi olumsuz etkiler yaşanabilir, bu gibi travmalarda uzman tarafından destek almanız en doğru karar olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi