İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

11 yaşındaki kızım olduğundan büyük davranıyor

11 yaşında kızım var pandemi sürecinde canlı dersler için telefon vermek zorunda kaldım fakat derslerden çok farklı sohbet sitelerinde gezdiğini gördüm. Defalarca karşıma alıp yanlış olduğunu anlattım bir daha olmayacak sözü vermesine rağmen devam etti. En son bir arkadaşlık sitesinde 17 yaşında olduğunu söyleyerek sevgili muhabbetine girmiş üzerine gitmekte istemiyorum. Malum ergenlik ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum.
Tarih : 05.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, çocuklar, internette tanıştığı arkadaşlar ile daha sonrasında sosyal hayatın içinden kendini çekerek, sanal arkadaşlıklara daha çok yönelebilir. Bu da çocukta kendine güven duygusunun azalmasına yol açabilir. İletişim kurmakta zorlanabilirler o yüzden böyle durumlarda teknolojik aletlerin kontörlü ebeveyndedir. Teknolojinin kullanımı konusunda sınır çizilmeli ve bunlara mutlaka uyulmalıdır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi