İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailem çok baskıcı ne yapmalıyım

Giyimime okuluma arkadaşlarıma telefonuma her şeyime karışıyorlar sürekli azar işitiyorum ve yoruldum artık benimde özel bi hayatım olmalı ama anlamıyorlar sınavdan düşük alabilirim ama onlar hayır olamaz okuldan alırız telefonunı alırız diye korkutuyorkar
Tarih : 11.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Okul rehber öğretmeniniz ya da güvendiğiniz bir öğretmeninizle bu konuyu paylaşabilir, aileniz ile bu durumu görüşmelerini sağlayabilirsiniz. Kendinizi ailenizin davranışlarından sorumlu hissetmeyin. Sizin de söylediğiniz gibi siz kendi başına bir bireysiniz ve ailenizin size bazı özgürlükleri tanıması gereklidir. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi