İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailesi beni istemiyor

Merhaba. 2 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımın ailesi aşırı baskıcı ve bu durum hem beni hem erkek arkadaşımı rahatsız ediyor. Erkek arkadaşıma mesafe koymasını istedim fakat koymuyor hatta bazen konuştuklarını bana söylememeyi tercih ediyor. Ben aslında erkek arkadaşımın iyiliği için istiyorum bunu fakat ona bir türlü gösteremiyorum. Onun ailesinin birkaç kez arkamdan laf söylediklerini duydum ve şuan beni istemiyorlar. Ne yapmalıyım?
Tarih : 28.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bazen aileler çocuklarının kötü bir ilişki yaşamasına engel olmak için, ilişkilerine karışıp müdahale edebilirler, bu da ilişkilerin zedelenmesine yol açar. Böyle bir durumda, sevgilinizin bu konu hakkında ailesine sınır koyması gerekmektedir. Sınırlar insanların ne istediğini ve karşıdaki insanların da nerede duracağını belli eder.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi