İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İstemediğim düşünceler rahatsız eden düşüncelerle aylardır uğraşıyorum

Düşündüğüm şeylerden artık bıkmış usanmış bir durumdayım. Kafama istemsizce istemediğim beni rahatsız eden düşünceler geliyor. İçinden çıktıkça daha da batıyorum. Hayatım çekilmez bir hal aldı. Sosyal çevremden uzaklaştığımı fark ettim. Her an, her saniye düşünüyorum yardım eder misiniz? Görüşünüzü alabilir miyim?
Tarih : 03.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle bilmeniz gereken durum biz düşüncelerimizi çok ender durumlarda kontrol edebiliriz, düşünmemeyi başarmak oldukça zordur. Eğer biz sürekli düşüncelerimizi önlemeye çalışırsak, bu düşünceler zihnimize yerleşmesine yol açmış oluruz. Eğer ki bu düşünceleriz rahatsız edici düzeydeyse obsesif düşüncelere sahip olabilirsiniz, bunun için bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi