İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Annemle bazı sorunlarımız var

Annem küçük kardeşimi fazla önemsiyor ilgi gösteriyor ben kendimi kenarda kalmış hissediyorum ona yemek hazırlarken bana sormuyor açmısın diye onun her istediğini yapıyor ben bir şey istemiyorum isteyemiyorum çok şımartıyorsun diye uyarıyorum ama yok öyle bir şey diyor kardeşimi seviyorum ama kardeşim 2ü yaşında bende 30 annemle ne kadar konuşsamda değişmiyor bende biraz uzaklaştım gün için de bir araya gelip konuşup gülüşüyoruz ama sarılalım ilgi alaka yok pek bilmiyorum ne yapacağım üzülüyorum bu durumabir şey demiyorum hep gülüyorum
Tarih : 27.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Daha iyi bir iletişim kurup sizi anlamasını sağlayabilmeniz için bizimle görüşebilirsiniz.

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba, sizi yakından tanımak isterim ve duygularınızı çok bastırmışsınız. Durum hiç algıladığınız gibi olmayabilirde. Dilerseniz yaşadığınız bu sorunları tekrar ele alalım ve nasıl çözebiliriz konuşalım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi