İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Arkadaşımın psikolojik sıkıntısı

Arkadaşım çok hissiz olduğunu söylüyor, her şeye karşı ilgisini kayıp ettiğini söylüyor. Sürekli benlik algısının değiştiğini dile getiriyor, psikiyatrik ilaçlar hiçbir işe yaramıyor. Kendisinde sürekli yan etki yapıyor. Bir iyi geliyor, bir kötü sürekli kendim gibi hissetmiyorum diyor. Hocam Allah için bir yol gösterin nereye götürelim, en sonu ailesi muska yaptırdı oda bir işe yaramdı.
Tarih : 14.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikli olarak yardım etmemiz için arkadaşınızın hikayesini dinlememiz gerekmektedir. Dilerseniz arkadaşınızla psikologlarımızla görüşmesi için teklifte bulabilirsiniz. Psikolog arkadaşlarımız sizinle en yakın süre içinde ilgileneceklerdir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi