İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Erkek arkadaşım benimle ciddi düşünmüyor

1 sene önce bir erkekle tanıştım askeri personel suan 23 yaşındayım 19 20 yaş arası başka bir ilişkim vardı şuanki erkek arkadaşımla eski erkek arkadaşım ayni askeriyede çalısıyor şuanki erkek arkadaşımın adı emre 1 senelik ilişki içersinde 8 ay erkek arkadaşım yurt dışı görevindeydi o esnada ayrıldık 2 aya yakın sonra barıştımızda emre beni herkesten saklıyor fotoğraf atmıyor ben seninle evlenmem sen x şahısın eski sevgilisisin bana gavat derler oyüzden seninle evlenmem diyor çok gururuma dokunuyor ben çok aşığım bir sonu olmayan ilişkiye devam etmek istemiyorum ama ayrılmaya cesaretim yok çok bunalıyorum artık ağlıyorum sızlıyoruö erkek arkadaşıma söylüyorum oda ayrılırsın diyor kendi vicdanınu rahat tutuyor benim onu terketmemi istiyor ben napıyım bana akıl verin
Tarih : 14.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Sizi psikolojik olarak yıpratan ve baskı altında bırakan bir ilişki içerisinde olduğunuzu düşünüyorum. Romantik ilişkilerde açık olmak ve dürüstlük önemlidir. Birbirinizi açıkça üzen durumların çözümüne kişilerin beraber ulaşması beklenir. Bu durumda sizin daha çok çaba sarf ettiğiniz görülüyor. Sevgilinize beklentilerinizi açıkça dile getirin. Size hissettirdiği duyguları onunla açıkça paylaşın. Kendinize bir romantik ilişkiden beklentilerinizi sorun ve bunlarla yaşadığınız ilişkinin ne denli örtüşüp örtüşmediğine bakın. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi