HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Arkadaşlarım beni çok üzüyor

Arkadaşlarımın hepsi arkamdan iş çevirip konuşuyor her gün evde onları düşünüyorum kafamda deli sorular ben onları o kadar sıcak kanlı iyi niyetli yardım sever davranıyorum onlar beni umursamıyo bile evden dışarı çıkmak istemiyorum yalnız kalmak istiyorum.
Tarih : 02.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Arkadaşlarınızla açık bir şekilde düşüncelerinizi ve hissettiğiniz duyguları konuşabilirsiniz. Sizi gerçekten bu durum üzüyorsa, sizin seven arkadaşlarınız bunu öğrenince buna bir cevap verecektir. Bir yanlış anlama, bir sorun, bilmediğiniz bir cevap olabilir bunu konuşmadan anlayamazsınız. Olumsuz düşüncelerinizi olumluya çevirmeyi öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Anladığım kadarıyla kendinizi oldukça kırgın hissediyorsunuz. Konunun detaylarını bilmediğim için size şu anda çok fazla yardımcı olamıyorum. Benimle iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirim. Şunu unutmayın ki hayatta önemli olan sizin olaylar karşısında geliştirdiğiniz tutum ve tavırlardır. Siz kendi psikolojik sağlamlığınız konusunda gelişmeye yönelik adımlar atarsanız karşılaştığınız her durumla baş edebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilirim. Dilediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi