İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

arkadaşlık ilişkilerim sağlıklı değil ne yapmalıyım?

4-5 yıldır sağlıklı bir arkadaşlık ilişkisi kuramıyorum. sevdiğim değer verdiğim arkadaşlarımı ya ben hayatımdan çıkarıyorum ya onlar. ve bu durum artık beni çok yoruyor. gerçekten sağlıklı ilişkiler kurmak, sevdiklerimle kaliteli zaman geçirmek istiyorum ama olmuyor. ne yapmalıyım? bunu nasıl düzeltebilirim? lütfen yardım edin artık çok bunaldım bu durumdan.
Tarih : 17.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Yıldız Yetiştiren. Sağlıklı arkadaşlıklar kurmak sağlıklı bir düşünce davranış duygu sistemi ve sağlıklı bir iletişim ile olur. Kendinizde tespit ettiğiniz bu problem, aslında bunu düzeltmenin ilk yolu. İkinci adım ise platformdan benimle iletişime geçmek olacaktır :) detaylı görüşme için lütfen randevu alınız

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ilişkilerde yaşadığınız problemleri daha ayrıntılı değerlendirerek ilişki örüntülerinizi belirleyebilir ve uygun çözümler üzerinde çalışabiliriz. Bu adresten bana ulaşırsanız ilişkilerinizi geliştirme sürecinde size faydalı olmak isterim: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi