• Soru Sor
  • arkadaşlık ilişkilerim sağlıklı değil ne yapmalıyım?

arkadaşlık ilişkilerim sağlıklı değil ne yapmalıyım?

4-5 yıldır sağlıklı bir arkadaşlık ilişkisi kuramıyorum. sevdiğim değer verdiğim arkadaşlarımı ya ben hayatımdan çıkarıyorum ya onlar. ve bu durum artık beni çok yoruyor. gerçekten sağlıklı ilişkiler kurmak, sevdiklerimle kaliteli zaman geçirmek istiyorum ama olmuyor. ne yapmalıyım? bunu nasıl düzeltebilirim? lütfen yardım edin artık çok bunaldım bu durumdan.

16 Ekim 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, ilişkilerde yaşadığınız problemleri daha ayrıntılı değerlendirerek ilişki örüntülerinizi belirleyebilir ve uygun çözümler üzerinde çalışabiliriz. Bu adresten bana ulaşırsanız ilişkilerinizi geliştirme sürecinde size faydalı olmak isterim: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

20 Ekim 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Yıldız Yetiştiren. Sağlıklı arkadaşlıklar kurmak sağlıklı bir düşünce davranış duygu sistemi ve sağlıklı bir iletişim ile olur. Kendinizde tespit ettiğiniz bu problem, aslında bunu düzeltmenin ilk yolu. İkinci adım ise platformdan benimle iletişime geçmek olacaktır :) detaylı görüşme için lütfen randevu alınız

19 Ekim 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı